DP Pohorje 2011

Jeep club Pohorje jev soboto 17. 9. 2011 izpeljalo tekmovanje v spretnostni vožnji in soft trialu za državno prvenstvo Slovenije.

Tekmovanje se je odvijalo na motocross progi Orehova vas. Naše društvo so zastopali štirje člani Bojan Špacapan, Klemen Svetlik, Domen Kogovšek in Igor Nikolič. Prvi je nastopil Bojan Špacapan v soft trialu je zasedel 4. mesto v spretnostni vožnji pa 3. mesto. Kot drugi je nastopil Klemen Svetlik v soft trialuje na koncu zasedel 2. mesto v spretnostni vožnji pa 4. mesto. Tretji je nastopil naš novi član Igor Nikolič, ki se je na prvi dirki odrezal spodbudno v soft trialu je bil na 7. mestu in v spretnostni vožnji na 10. mestu. Zadnji od naših članov je nastopil Domen Kogovšek v soft trialu je zasedel 8. mesto in v spretnostni vožnji zasedel odlično 2. mesto.

Pohvaliti gre tudi Jeep Club Pohorje za uspešno izpeljano tekmovanje.

Vsem štirim čestitamo za dobre rezultate.

Pripravil: Tadej Špacapan

Galerija